GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

2005’den beri edindiğimiz tecrübe ile Gümrük iş ve işlemlerinizde hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
 
Gümrük Müşavirliği firmamız Tekstil / Hazır Giyim, Ziraat / Tarım Ve Gıda, Kimyevi Madde ve Petro Kimya, Savunma Sanayi Ve Havacılık ve Otomotiv/Teknoloji ve Elektronik alanlarında ihtisaslaşmıştır.
 
Uzman kadromuz ile farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru ve hızlı şekilde hizmet verilmektedir. İthalat öncesi alınması gereken her türlü ön izinler (Kayıt belgesi, TSE, CE, Tarım İl Müdürlüğü izni, İthal Lisansı, İŞGÜM vs.) için müracaatlar ekibimiz tarafından yapılmakta ve tüm izin belgeleri ilgili mesleki kurum ve kuruluşlardan temin edilmektedir. 
Müşterilerimizin değişen ve gelişen isteklerine karşı farklı ve alternatif çözümler üretmek için proje bazında farklı ekip çalışmaları da şirketimiz departmanlarında yapılmaktadır.
 
Entegre gümrük sistemimizle verilen tüm hizmet aşamaları hizmet alan firma tarafından anlık olarak takip edilmektedir. Gün içerisinde yapılan tüm işlemlerimizin raporları aktif şekilde sistemsel olarak hazırlanmakta ve müşterimizin işlem takiplerini kolaylaştırmak adına gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır.